Határtalanul 2019. április:

A Határtalanul program keretében a 10.B osztály Szabadkára, és környékére kirándult 2019. április 3-4-5-én.Az osztályt és a kísérő tanárokat a szabadkai Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium látta vendégül. A diákok többek között meglátogatták a szecessziós Városházát, Zsinagógát, illetve a zentai csata emlékhelyét, a zentai Városházát, és az aracsi pusztatemplomot.

Az eseményen készült fényképek megtekinthetők ITT.

Élménybeszámoló

VIDEO

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Határtalanul 2019 január:

Határtalanul! 🇭🇺Szerda este megérkeztek szabadkai vendégeink a Határtalanul! pályázat keretében. A 10.B osztály és osztályfőnöke, Horváth Eszter tanárnő az alkalomra feldíszített termükben fogadták és vendégelték meg a partnerintézmény diákjait. Iskolánk bemutatása után elkezdődött a két csoport közös munkája.Tartalmas időtöltést, jó szórakozást kívánunk vendégeinknek!

Az eseményen készült fényképek megtekinthetők ITT.

Értékelő óra képei

Vendégeink élménybeszámolója

Fotók az együtt töltött napokról (1.nap) (2.nap) (3.nap) (4.nap)

Élménybeszámoló vendégeink pápai napjairól (Mejzer Zsóka)