A 2018/2019-as tanév tanulói:

 

 

9. A Osztályfőnök: Mintler Erika

1.    Ács Anna
2.    Becsei Zsóka
3.    Csákvári Tibor
4.    Dózsa Krisztina Rebeka
5.    Fekete Zsófia
6.    Goda Dávid
7.    Grosch Patrik Attila
8.    Herbath Kitti
9.    Horváth Marcell Richárd
10.    Karvas Réka
11.    Körmöndi Dániel József
12.    Mehringer Barbara Éva
13.    Meicz Hanna
14.    Molnár Tamara Anna
15.    Nagy András
16.    Nagy László
17.    Németh Martin
18.    Obermajer Ákos
19.    Oroszi Kamilla Zsuzsánna
20.    Pető Benedek Sándor
21.    Radics Nikolett
22.    Süle Máté András
23.    Tompa Anett
24.    Turner Violetta
25.    Vesztergom Bettina
26.    Vitályos Zsóka


9. B Osztályfőnök: Csarmasz Ágnes

1.    Bálint Zsófia
2.    Békefi Dániel
3.    Blahó Bianka
4.    Bognár Csenge Anikó
5.    Bóka Viktória
6.    Bolla Boglárka
7.    Császár Jácint
8.    Csomai Regina
9.    Erdős Attila
10.    Gaál Fanni
11.    Győri Nóra Vanda
12.    Györkös Hanna
13.    Hauber Blanka
14.    Horváth Hajnalka
15.    Hunyadi-Nagy Sára
16.    Kalmár Szabina
17.    Karácsonyi Márk
18.    Kisvári Benedek
19.    Kovács Lajos Bendegúz
20.    Major Léda
21.    Marton Anna
22.    Medzibrodszky Milán
23.    Megyeri Mátyás
24.    Meiszterics Regő János
25.    Nagy Nikolett
26.    Németh Eszter
27.    Pénzes Regina
28.    Szalay Violetta
29.    Tompa Eszter Dézi
30.    Tóth Kitti
31.    Tuboly Bence
32.    Zsohár Zsanett


9. Kny Osztályfőnök: Csikós Borbála

1.    Barta Boglárka
2.    Csicsai Hanna
3.    Dobány Dina
4.    Gaál Dorina Panna
5.    Gál Viktória
6.    Galambos Kíra Boglárka
7.    Gyenge Fruzsina Szilvia
8.    Horváth Anna
9.    Horváth Fanni
10.    Huszár Dominik
11.    Kálmán Csenge
12.    Kuti Vanda
13.    Lázár Gréta Enna
14.    Mikó Euniké
15.    Nagy Ákos
16.    Nagy Jázmin
17.    Orbán Laura
18.    Pacsek Petra
19.    Pongrácz Luca Anna
20.    Porga Dávid
21.    Serfőző Sarolt
22.    Szabó Alexandra
23.    Szakács Attila
24.    Szalóky Szofi
25.    Talabér Bianka
26.    Varga Bence



9. C Osztályfőnök: Tóthné Sperai Renáta

1.    Bali Réka
2.    Bánhalmi Hédi
3.    Barta Bianka
4.    Cseh Anna
5.    Csuti Réka
6.    Erdős Natália
7.    Fekete Botond
8.    Fekete Kinga
9.    Figerl Boldizsár
10.    Gödri Barnabás
11.    Hidrik Fanni
12.    Juhász Réka
13.    Kovács Tamás
14.    Legler Kata
15.    Németh Eliz
16.    Piros Petra
17.    Rózsa Bálint
18.    Serfőző Borbála
19.    Szabó Áron
20.    Szavin Alex Makszimovics
21.    Takács Dorina
22.    Talamár Dominik
23.    Tóth Réka Anna
24.    Vörösvári Máté
25.    Zámbó Dominik


10. A Osztályfőnök: Koller László

1.    Bakos Dominik
2.    Benkő Ármin
3.    Bogdán József
4.    Borbély Kevin Sándor
5.    Csékei Kata
6.    Farkas Johanna
7.    Fekete Mónika
8.    Fleck Krisztina
9.    Horváth Dániel
10.    Horváth Eszter
11.    Horváth Rebeka
12.    Hüll Vanessza
13.    Joó Réka
14.    Károlyi Sarlott
15.    Keizer Anett
16.    Kovács Lili
17.    László Ármin
18.    Németh Eszter Zsuzsa
19.    Ősz Adrián
20.    Popovics Botond
21.    Présinger Máté
22.    Révhelyi Rebaka
23.    Ruzsics Anna
24.    Somogyi Kata
25.    Svecz Boldizsár
26.    Takács Bálint
27.    Tóth Máté Sándor
28.    Török Bence
29.    Vincze Imre Dávid


10. B Osztályfőnök: Horváth Eszter

1.    Angyal Luca
2.    Bank Elina Zoé
3.    Bartos Kata
4.    Bereczki Laura
5.    Borbély Ákos
6.    Böröcz Péter
7.    Cser Lúcia
8.    Cserneczky Laura Anna
9.    Fekete Kata
10.    Firtl Martin Ákos
11.    Galambos Petra Viktória
12.    Góczán Gréta
13.    Goda Máté
14.    Keresztes Boglárka
15.    Kiss Martin
16.    Kuti Áron
17.    Laub Emma
18.    Lefler Adél
19.    Mándli Bence Levente
20.    Nagy Alexa
21.    Pados Dorottya Sára
22.    Porga Adrienn
23.    Szijártó Adél
24.    Szijártó Izabella
25.    Szücs Dorina Alexia
26.    Tapsonyi Máté
27.    Töreki Eszter



10. C Osztályfőnök: Korbel Péter

1.    Erdős Boglárka
2.    Friss Luca
3.    Góczán Fanni
4.    Horváth Pálma
5.    Huszár Emília
6.    Karvas Viktória
7.    Katona Stella
8.    Kolonics Dorina
9.    Kőszegi Kinga
10.    Köteles Zsófia
11.    Kövi Eszter
12.    Mátics Luca Mercédesz
13.    Mezei Janka
14.    Nagy Tamara
15.    Németh Bálint
16.    Piller Kinga
17.    Róka Bianka
18.    Schuszter Tamás
19.    Sós Benjámin Sólyom
20.    Szabó Patrik
21.    Szőke Cintia
22.    Tóth Barnabás
23.    Tóth Boglárka
24.    Török Gábor
25.    Ujvári Dóra
26.    Zsömle Martin Ferenc


11. A Osztályfőnök: Kömöcsi István

1.    Ács Fanni
2.    Buza Balázs Imre
3.    Dömötör Áron
4.    Fábián Dominik
5.    Gecző Natália
6.    Horváth Mirtill
7.    Kasza Gergő
8.    Keizer Bertold
9.    Major Ivett Klaudia
10.    Maráczi Alexandra
11.    Mócz Réka Stella
12.    Molnár Luca
13.    Nagy Csenge
14.    Németh Benedek
15.    Németh Dániel
16.    Péter Kristóf
17.    Puskás Máté Zoltán
18.    Rózsa Réka Blanka
19.    Sági Gabriella
20.    Schmidt Martin
21.    Stall Csenge Bora
22.    Szabó Bertold
23.    Szalma Szidónia
24.    Szántó Celina
25.    Torma Erik
26.    Tóth Eszter
27.    Wieder Krisztián


11. B Osztályfőnök: Kósa Anna


1.    Ábrahám János
2.    Calzone Mariantonietta
3.    Csanádi András
4.    Császár Áron
5.    Cseh Katrin
6.    Cser Flóra Rebeka
7.    Dénes Kata
8.    Dokter Matthew Anthony
9.    Erdős Klaudia
10.    Gulyás Napsugár
11.    Iványi Kristóf
12.    Janzsó Júlia
13.    Kovács Réka
14.    Mádl Gabriella
15.    Mejzer Balázs
16.    Mészáros Adrián Dominik
17.    Mórocz Kornél
18.    Nagy Zsófia
19.    Pados Gergő
20.    Plegányi Sarolta
21.    Rádi Gitta
22.    Schenek Dániel
23.    Simo Bálint
24.    Somogyi Csongor
25.    Steierlein Kata
26.    Szabó Kornél Zalán
27.    Szabó Máté András
28.    Szelestey Fanni
29.    Tarró Bianka
30.    Tóth Anna Ninett
31.    Tóth Katrin
32.    Vágenhoffer Laura
33.    Varga Flóra Anna
34.    Varga Laura
35.    Varga Patrik


11. C Osztályfőnök: Mádlné Csuti Anikó

1.    Balló Dóra
2.    Barabás Tímea
3.    Birkás Fanni
4.    Bódai Mónika
5.    Bokodi Mercédesz
6.    Brindzák Adél
7.    Csendes Zsófia
8.    Csőre Regina Anikó
9.    Dobosi Kitti *
10.    Domján Máté István
11.    Domonkos Vilmos Örs
12.    Gombosi Szabina
13.    Hernádi Dorina Kitti
14.    Kálmán Kitti Barbara
15.    Kuna Fruzsina
16.    Mórocz Márton
17.    Nagy Cintia Lilla
18.    Nagy Máté
19.    Nagy Petra
20.    Péter Fruzsina
21.    Pető Fanni
22.    Rigler Dóra
23.    Sági Martin
24.    Schüld Marcell
25.    Simon Annabella Barbara
26.    Szalai Anita
27.    Trombitás Boglárka
28.    Tüske Krisztina



12. A Osztályfőnök: Molnár Eszter


1.    Bárdosi Brenda
2.    Bedecs Brigitta
3.    Bódai Martin
4.    Bors Márk
5.    Czemmel Dániel Zsolt
6.    Csapó Zsófia Zsuzsanna
7.    Cseh Laura
8.    Csepin Lilla
9.    Dalmai Gréta Edina
10.    Erdélyi Adrienn
11.    Galler Sára
12.    Halbik Emese Réka
13.    Horváth Márton
14.    Király Barbara
15.    Király Viktória
16.    Koós Elizabet
17.    Magyar Vivien
18.    Megyeri Barnabás
19.    Mikó Sámuel
20.    Molnár Alda
21.    Müller Szimonetta
22.    Nagy Dávid
23.    Németh Dóra
24.    Németh Milán
25.    Nyári Kristóf Sándor
26.    Putz Dániel
27.    Szabó Richárd
28.    Takács Kíra
29.    Tóth Armand Olivér
30.    Tóth Bence
31.    Török Máté
32.    Világhy Levente
33.    Vock Ádám


12. B Osztályfőnök: Somogyiné Kalmár Krisztina


1.    Baky Boglárka
2.    Birkás Richárd
3.    Böröczky Ádám Martin
4.    Csébi Fruzsina
5.    Csillag Levente István
6.    Dokter Cheyenne
7.    Gyalog Kata
8.    Hercz Marcell
9.    Homlok Anna
10.    Horváth Martin
11.    Kovács Dorottya
12.    Kun Dániel
13.    Magasy Gréta
14.    Marton Viktória
15.    Mejzer Zsóka
16.    Mészáros Viktória Éva
17.    Nagy Benedek
18.    Németh Mátyás
19.    Novák Zsófia
20.    Páhi Henriett
21.    Polcsics Noémi Zsófia
22.    Pődör Patrícia
23.    Radó Nikolett
24.    Ruzsás Marcell
25.    Sáfár Lolita
26.    Sági Laura
27.    Sárközi Dorina
28.    Sárközi Klaudia
29.    Sütő Balázs
30.    Szabó Erik János
31.    Szőke Zita Szonja
32.    Tölgyesi Dániel
33.    Vajda Alexa
34.    Varga Rebeka Ilona
35.    Zsebeházi Zsófia


12. C Osztályfőnök: Sipos Edit


1.    Benedek Dorottya Anna
2.    Bereczky Franciska
3.    Bittmann Marcell
4.    Borbély Renáta
5.    Böröczky Barnabás
6.    Csillag Kitti
7.    Dani Mátyás
8.    Elekes Márton
9.    Fribék Gergely
10.    Geiger Bence
11.    Homola Dávid Gábor
12.    Horváth Bálint Kristóf
13.    Jakab Kitti Kinga
14.    Kálmán Kíra
15.    Kelemen Abigél
16.    Keresztes Dóra
17.    Kis László
18.    Kolozsvári Márton
19.    Körmöndi Alex István
20.    Mesterházi Bence
21.    Mogyorósi Alexandra
22.    Muzsnyai Dorina Anna
23.    Pála Róbert
24.    Piller Ádám
25.    Soós Flórián
26.    Szabó Hanna Veronika
27.    Takács Fanni
28.    Teiszler Laura
29.    Tima Krisztián
30.    Tóth Márton
31.    Turi Boglárka
32.    Welspacher Vivien





2017. PPSG