Különleges közzétételi lista

2014. szeptember 1.

1. A pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége a Dolgozóink hivatkozás alatt található.

2. A nevelő és oktató munkát segítőkről az információk a Dolgozóink hivatkozás alatt találhatók.

3. Az országos mérés-értékelés eredményei a Kompetenciamérés hivatkozás alatt találhatók.

4. Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói a 2009-2010. tanévben:
      A tanulók létszáma 2009. szeptember 1-én: 425 fő.
      A tanulók létszáma 2010. június 15-én: 426 fő.
      A tanulók létszáma 2010. szeptember 1-jén: 413 fő.
      A lemorzsolódási arány 1,9%.
      A 413 tanuló között 4 évismétlő van.

5. Az érettségi vizsgák eredményeiről az Érettségi eredmények hivatkozás alatt olvashatnak.

6. A szakkörök igénybevételének lehetőségéről, valamint a mindennapos testedzés lehetőségeiről a Letölthető dokumentumok / Házirend, illetve a Letölthető dokumentumok/Szervezeti és Működési Szabályzat, valamint Letölthető dokumentumok / Pedagógiai Program  hivatkozások alatt olvashatnak.

7. A hétvégi házi feladatok, illetve az iskolai dolgozatok szabályait a Letölthető dokumentumok / Szervezeti és Működési Szabályzat valamint a Letölthető dokumentumok / Pedagógiai Program hivatkozások tartalmazzák.

8. Az iskolai tanév helyi rendje A tanév rendje hivatkozás alatt található.

9. Az iskolai osztályokról a Diákok hivatkozás alatt olvashatnak.

Érvényes XHTML és CSS.